Wymiana opon Sulejówek

Zapraszamy na wymianę opon w stacjonarnym warsztacie w Sulejówku. Czeka na ciebie trzy stanowiska podnośnikowe i poczekalnia z kącikiem prasowym. Nasze usługi kierujemy do użytkowników samochodów osobowych, dostawczych i motocykli, w tym samochodów 4x4 i kamperów. Możesz liczyć na fachową obsługę i dobór opon dostosowany do stylu jazdy kierowcy a także do właściwości pojazdu. Wykorzystujemy nowoczesną wyważarkę z ruchomym wrzecionem i kompletem specjalistycznych uchwytów centrujących a także bezpieczną montażownicę z układem mocowania koła, który nie posiada szczęk dotykających krawędź felgi. Nasze urządzenia do czujników ciśnienia TPMS obsługują wszystkie typy samochodów osobowych i motocykli, niezależnie od tego czy pochodzą z rynku europejskiego, azjatyckiego czy amerykańskiego. Chętnie obsługujemy samochody z napędem 4x4 i rozmaite rodzynki jak Ford F-150 czy Lincoln Navigator. 

Wymieniasz opony w Warszawie? Spróbuj w Sulejówku

Montaż opon trwa zwykle od 30 - 40 minut. Nasz warsztat znajduje się tylko 30 minut od Wilanowa, dzięki czemu wymiana opon, włączając czas dojazdu i powrotu zajmie mniej niż dwie godziny. Pewnie pamiętasz długie kolejki do wymiany opon w których straciłeś nie jeden raz mnóstwo czasu... Możesz skorzystać też z naszej przechowalni opon, dzięki której przyjedziesz do nas bez potrzeby angażowania się w przygotowanie i transport kół. 

 

Wyważanie kół nieprzelotowych - bez otworu centralnego

Nasz warsztat posiada wszystkie akcesoria potrzebne do wyważania felg nieprzelotowych, które nie posiadają otworu centrującego i nie mogą być wyważane na zwykłej wyważarce do kół. Obsługujemy wiele marek pojazdów wyposażonych w felgi bez otworu. Cena wyważania felg nieprzelotowych uzależniona jest od konkretnego typu i kontrukcji koła. Skontaktuj się z nami w razie pytań.

 

Wymiana opon z rezerwacją

Nie czekaj w kolejkach. Rozumiemy jak cenny jest dla ciebie czas. Jeśli interesuje cię wymiana opon lub wyważanie kół, zarezerwuj termin on-line i przyjedź na umówioną godzinę.

 


Rekomendacja mechanika:

Montaż nowych opon jest idealnym momentem na przeprowadzenie kontroli geometrii kół. Pozwala w szybki sposób sprawdzić aktualne parametry geometrii zawieszenia i ich zgodność lub rozbieżność z fabryczną specyfikacją producenta pojazdu. Jest najskuteczniejszym sposobem zapobiegania przedwczesnemu zużyciu bieżnika opon

Więcej informacji o geometrii zawieszenia publikujemy w poradniku


Pozostałe usługi warsztatu:

  • Wyważanie kół na maszynie z obrotowym uchwytem FASEP
  • Wulkanizacja opon i dętek
  • Programowanie czujników TPMS
  • Aktywacja czujników TPMS
  • Klonowanie czujników TPMS
  • Sprawdzenie zbieżności i geometrii kół
  • Przechowalnia opon
  • Pompowanie azotem
  • Prostowanie felg