Wulkanizacja opon Sulejówek

Skorzystaj z usług serwisu wulkanizacyjnego zajmującego się naprawą opon i dętek. Obsługujemy opony samochodów osobowych, dostawczych, opony motocyklowe oraz dętki każdego rodzaju. Chętnie naprawiamy również opony lub dętki rowerowe. 

 

Wulkanizacja opon na zimno

Wulkanizacja opon na zimno oznacza szybką i bardzo skuteczną naprawę. Uszkodzona opona jest demontowana w celu zlokalizowania nieszczelności i dokładnej inspekcji kluczowych dla bezpieczeństwa elementów konstrukcyjnych opony. Nie naprawiamy opon bez dokładnego sprawdzenia strony wewnętrznej, która w wyniku jazdy bez ciśnienia mogła ulec dodatkowym uszkodzeniom. Naprawiona opona może być wykorzystywana w sposób identyczny jak przed powstaniem uszkodzenia. 

 


 

Rekomendacja mechanika:

Celem prawidłowej naprawy wulkanizacyjnej opony jest przywrócenie jakości i parametrów użytkowych bez pogorszenia właściwości związanych z nadaną przez producenta nośnością czy indeksem prędkości. W naszym warsztacie nie wykonujemy napraw o charakterze tymczasowym, pogarszającym bezpieczeństwo kierowcy i pasażerów. Jeśli rozmiar lub rodzaj uszkodzenia opony uniemożliwia prawidłową naprawę, zalecamy wymianę opony na nową.

 


 

Wulkanizacja bez kolejek

Nie czekaj w kolejkach. Jeśli interesuje cię naprawa opon lub dętek, zarezerwuj termin on-line i przyjedź na umówioną godzinę.