Klimatyzacja samochodowa Sulejówek

Serwis klimatyzacji samochodowej w warsztacie samochodowym w Sulejówku. Oferujemy diagnostykę układu klimatyzacji, wymianę czynnika chłodniczego R134A i R1234YF, odgrzybianie klimatyzacji, wymianę uszkodzonych sprężarek i innych uszkodzonych elementów. Możesz liczyć na diagnozę doświadczonych mechaników i kosztorys przedstawiający wybraną metodę naprawy.

 

Naprawa klimatyzacji - dlaczego u nas?

Samochody, które powierzają nam klienci to zarówno nowe jak i starsze modele. Obsługujemy najnowsze układy z czynnikiem R1234YF i jego starsze odmiany R134A. W zakresie klimatyzacji samochodowej specjalizujemy się do tego stopnia, że szkolimy z niej inne warsztaty samochodowe. Nasze szkolenia z klimatyzacji możesz zamówić online. Przy okazji serwisu klimatyzacji możesz też zlecić przegląd samochodu, ustawienie geometrii kół lub wymianę opon. Wizytę zarezerwujesz online. 

 

Nabijanie klimatyzacji - cena usługi

Samochody posiadają wiele typów układu klimatyzacji. Cena nabicia klimatyzacji uzależniona jest od pojemności układu a także od tego, czy pracuje z czynnikiem chłodniczym R134A, czy R1234YF. Cena usługi składa się z wielu elementów i wyceniamy ją według schematu: Serwis klimatyzacji (150 zł) + 100g czynnika (50 zł) + odgrzybianie klimatyzacji (80 zł) + wymiana filtra kabinowego (od 40 zł) + koszt filtra kabinowego (cena w zależności od producenta). Napisz do nas wiadomość jeśli chcesz dostać wycenę serwisu klimatyzacji w Twoim samochodzie. 

 

Serwis klimatyzacji - jak zarezerwować wizytę?

Najszybciej wizytę zarezerwujesz online. Dodatkowo dzień przed wizytą otrzymasz od nas przypomnienie SMS. W formularzu rezerwacji podaj nam numer rejestracyjny pojazdu, markę, model i rocznik. Do zamówienia filtra kabinowego będzie potrzebna również wersja silnika, moc i numer VIN. Napisz w uwagach czy mamy wykonać odgrzybianie klimatyzacji i zamówić filtr kabinowy przed wizytą. Informacje te pozwolą nam przygotować wcześniej odpowiednie części do Twojego pojazdu i przyspieszyć czas wykonania usługi. 

 

Nasze usługi:

  • Kontrola szczelności klimatyzacji
  • Sezonowy serwis klimatyzacji
  • Obsługa układów z czynnikiem R134A i R1234YF
  • Dezynfekcja i czyszczenie klimatyzacji
  • Ozonowanie wnętrza pojazdu
  • Odgrzybianie klimatyzacji

 

Serwis klimatyzacji bez kolejek

Nie czekaj w kolejkach. Jeśli interesuje cię serwis lub naprawa klimatyzacji samochodowej, zarezerwuj termin on-line i przyjedź na umówioną godzinę.