Serwis układu hamulcowego - wymiana klocków i tarcz hamulcowych

Oferujemy pełny zakres usług związanych z diagnostyką i serwisowaniem układów hamulcowych. Nowoczesny sprzęt diagnostyczny i wykwalifikowani mechanicy pozwalają nam przeprowadzić szybką weryfikację usterki oraz jej usunięcie. Jeśli chcesz zlecić montaż klocków hamulcowych lub tarcz zarezerwuj termin on-line i przyjedź na umówioną godzinę.

 

Wymiana klocków hamulcowych w Sulejówku

W naszym warsztacie wymienisz i kupisz klocki klocki hamulcowe różnych producentów w cenach dopasowanych do Twojego budżetu i potrzeb. Sprzedajemy klocki hamulcowe ATE, Brembo, Ferodo, TRW. W razie potrzeby przygotujemy tańsze zamienniki. Nasz mechanik doradzi w wyborze i konfiguracji klocków i tarcz hamulcowych. 

 

Tarcze hamulcowe z wymianą - 15 minut z Warszawy

Sprzedajemy tarcze hamulcowe produkowane przez wyspecjalizowanych producentów jak ATE, Brembo, Ferodo i TRW. Cena tarcz hamulcowych zostanie dostosowana pod Twoje potrzeby. Nasz mechanik zamontuje je zgodnie z oryginalną specyfikacją przeznaczoną dla konkretnego typu tarczy hamulcowej i modelu pojazdu. Jak to wygląda w praktyce? Możesz zadzwonić do nas podając markę, model, rocznik pojazdu, numer VIN czy typ silnika. Tarcze i klocki hamulcowe zostaną przygotowane na czas Twojej wizyty w naszym warsztacie. Wystarczy zarezerwować wizytę online w naszym kalendarzu

 

Toczenie tarcz hamulcowych

Mamy wielu klientów zainteresowanych usługą przetaczania tarcz hamulcowych, którzy przyjeżdżają do nas z dalekich dzielnic Warszawy. To bardzo specyficzna usługa, która może być wykonana w zależności od konkrentej sytuacji w konkrentmy modelu pojazdu. Zadzwoń do nas lub przyjedź na konsultację z naszym mechanikiem samochodowym lub doradcą. 

 

Serwis układu hamulcowego - pozostałe usługi:

  • Diagnostyka układu hamulcowego
  • Regeneracja zacisków hamulcowych
  • Regeneracja tarcz hamulcowych (przetaczanie)
  • Wymiana płynu hamulcowego
  • Wymiana przewodów hamulcowych