Przechowalnia opon w Sulejówku

Nasza przechowalnia to hotel dla Twoich opon lub kół. Coraz więcej klientów magazynuje u nas koła a powody są bardzo różne… Komfort i wygoda, oszczędność miejsca w garażu lub czas, który należy poświęcić na załadunek i transport kół we własnym zakresie. Niektórzy nie chcą ryzykować zabrudzenia tapicerki kanapy i bagażnika a innym zwyczajnie koła nie mieszczą się do samochodu lub są zbyt ciężkie.

Przechowalnia opon w Sulejówku - SUV i 4x4

 

Hotel opon - prawidłowe przechowywanie kół

Przechowalnia opon w naszym warsztacie to również gwarancja prawidłowego sposobu składowania. Specjalne regały do przechowywania opon z wielopunktowym podparciem zabezpieczają koła naszych klientów przed zmianą oryginalnego kształtu i profilu opony. Większość kierowców nie jest w stanie zapewnić prawidłowego sposobu przechowania kół w warunkach domowych. To właśnie dlatego cena przechowywania uzalezniona jest od wagi i gabarytu koła. Najmniesze opony przechowujemy już od 80 złotych za 1 sezon. Koszt dużych i ciężkich kół niejednokrotnie przekracza 120 złotych.

 

Przechowalnia i oszczędność miejsca

W przypadku przeciętnego gospodarstwa domowego oszczędność miejsca w garażu  wynosi blisko 2 metry sześcienne (dwa komplety kół), które można wykorzystać na parking dla rowerów, motocykla lub dużego gazowego grilla. Wykorzystasz je jak chcesz.

 

Oszczędność czasu - wiemy jakie to ważne

Duża część naszych klientów to osoby aktywne, będące w ciągłym ruchu. Cenią sobie czas poświęcony na pracę lub rekreację. Nasza przechowalnia opon pozwala zredukować do minimum czas poświęcony na sezonowe wymiany opon. Rezerwują stanowisko online w wybranym przez siebie terminie, podają numer rejestracyjny pojazdu i przyjeżdżają na wyznaczoną godzinę. Całkowity czas zajmuje wówczas między 30 a 60 minut w zależności od pojazdu i rozmiaru opon. 

 

Wymiana opon z przechowalnią

Jeśli szukasz warsztatu do wymiany opon z przechowalnią w Sulejówku, zarezerwuj termin on-line i przyjedź na umówioną godzinę. Zaufało nam wielu kierowców z Sulejówka, Halinowa, Warszawy i innych sąsiadujących miejscowości. Zapraszamy :)