Prostowanie felg w Sulejówku

Prostowanie felg w warsztacie samochodowym w Sulejówku. Oferujemy prostowanie felg aluminiowych i stalowych. Naprawa uszkodzonej felgi może zająć od 1 godziny do kilku godzin. Czas naprawy i koszt wynika z charakteru uszkodzenia i typu felgi. Naprawa odbywa się na stanowisku wyposażonym w wieloosiowy system NITROMAC.

 

Naprawa felg - dlaczego u nas?

Obsługujemy szeroką gamę felg, począwszy od wielkich i masywnych modeli pochodzących z samochodów SUV po standardowe wykorzystywane w samochodach miejskich. Do prostowania wykorzystujemy hydrauliczny system NITROMAC pozwalający na wieloosiowe likwidowanie uszkodzeń. Szczegóły naprawy możesz omówić z Twoim doradcą w Biurze Obsługi Klienta. Przyjmujemy zlecenia od klientów indywidualnych oraz warsztatów samochodowych w ramach współpracy B2B. 

 

Prostowanie felg - jak zarezerwować wizytę?

Najszybciej wizytę zarezerwujesz online. Dodatkowo dzień przed wizytą otrzymasz od nas przypomnienie SMS. Czas wykonania usługi w kalendarzu rezerwacji dotyczy wyłącznie demontażu uszkodzonej felgi i zamontowania koła zapasowego. Naprawa felgi wiąże się z przeprowadzeniem wielu czynności obróbczych i może zająć wiele godzin. Prosimy o odpowiednie zaplanowanie wykorzystania swojego pojazdu w trakcie realizacji zlecenia. 

 

Pozostałe usługi oponiarskie:

  • Wymiana opon z czujnikami TPMS
  • Wyważanie kół
  • Obsługa kół RunFlat
  • Geometria i zbieżność kół
  • Przechowalnia opon

 

Prostowanie felg

Nie czekaj w kolejkach. Jeśli interesuje cię naprawa i prostowanie felg, zarezerwuj termin on-line i przyjedź na umówioną godzinę.